ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

אם המשאיות: מורה נהיגה למשאית בפתח תקווה מספר למה הוא אוהב ללמד בעיר

שיתוף:

(קרדיט תמונה: ויקידפדיה, מאת Avi1111 dr. avishai teicher)

אחת הערים שאני הכי אוהב לעבוד בהן כמורה נהיגה למשאית היא פתח תקווה. כן, כן, אני מכיר את הסטיגמות, מכיר גם את השירים… אבל בואו. שימו את הסיסמאות בצד, ותגלו שפתח תקווה היא אחלה עיר ללמד בה איך לנהוג על משאית. רוצים דוגמאות? בשמחה! כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה שמכיר טוב את העיר יש לי אחלה דוגמאות למה זו אחלה עיר שכל כך כיף ללמד בה. הנה 3 הדוגמאות המרכזיות…

סיבה 1: האנשים שלומדים נהיגה על משאית בפתח תקווה נהדרים אחד אחד

אבא שלי לימד אותי הרבה דברים. הוא קודם כל לימד אותי איך להיות מורה נהיגה למשאית בפתח תקווה ולמעשה בכל אזור המרכז. אבל הוא גם לימד אותי כמה שיעורים חשובים על החיים. אחד השיעורים האלו הוא שהדבר הכי חשוב במקום העבודה שלך זה לאו דווקא המשכורת או התנאים או אפילו העניין שיש לך בעבודה… הדבר הכי חשוב בעבודה שלך זה האנשים שאיתם אתה עובד. זה רק הגיוני. האנשים שאיתם אנחנו עובדים מבלים איתנו הרבה שעות כל יום. חשוב שנהנה מחברתם, לא? 

ולכן, כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה, חשוב לי לומר לכם שהאנשים של פתח תקווה פשוט מדהימים. אני מלמד נהיגה על משאית בפתח תקווה עשרות שנים, ובטח היו לי מהעיר הזו מאות תלמידים, כולם אחד אחד – חותם לכם על כולם. אני זוכר למשל את יוסף, שהחליט ללמוד נהיגה על משאית בפתח תקווה כדי שיוכל להוביל חומרי גלם מהנגריה של אבא שלו ללקוחות. והיתה גם שילת, איזו בחורה! היא חיפשה מורה נהיגה למשאית בפתח תקווה כשהיתה בכיתה י"ב, כדי שתוכל להתגייס כנהגת משאית לצבא. ואיך אפשר לשכוח את אברהם, בחור חרדי מהעיר שהיה עושה קווי חלוקה מוקדם בבוקר כדי שיהיה לו את שאר היום ללכת ללמוד תורה. 

אתם מבינים? שימו את הסטיגמות בצד. אני מורה נהיגה למשאית בפתח תקווה כבר המון שנים, וכל פעם שאני מלמד תלמיד מהעיר אני יודע שעומדים להיות לנו שיעורים מעניינים עם המון צחוק ושיחות טובות.

סיבה 2: האוכל יגרום לכל מורה נהיגה למשאית בפתח תקווה להיות מבסוט

סיבה נוספת שבזכותה מורה הנהיגה למשאית הזה אוהב ללמד בפתח תקווה היא האוכל. יש בפתח תקווה אוכל פשוט נהדר! אחד התחביבים שלי הוא לשאול את התלמיד שאני מלמד נהיגה על משאית בפתח תקווה איפה הוא ממליץ לאכול, ולעשות את הפסקת הצהרים שם איתו. 

אחד המקומות שאני הכי אוהב לעשות בהם הפסקת צהרים אחרי שיעור נהיגה על משאית בפתח תקווה הוא "פלאפל גוזל וציונה" שברחוב המכבים 29. זו מסעדה כמו של פעם. מגיעים למקום, שנראה כמו מסעדת פועלים רגילה… אבל מה שחסר בעיצוב משלים לך האוכל. מנת הדגל היא חצי כיכר לחם מלאה בכל טוב – פלאפל, שקשוקה, סלטים… סעודת מלכים במחיר מצחיק. אני מודה שאני לא מסיים את כל המנה, היא כל כך גדולה ואם אוכל את הכל אהיה מנומנם ולא אוכל ללמד נהיגה על משאית בפתח תקווה בביטחה. 

מקום נוסף שאני אוהב לאכול בין שיעורי נהיגה על משאית בפתח תקווה הוא מסעדת Jem's ברחוב אפעל 15. את Jem's רוב האנשים מכירים בתור בירת בוטיק מאוד מומלצת. אבל כל מי שגר בפתח תקווה (או במקרה עובד כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה) יודע שלמסעדת המותג שלהם חובה להגיע. בירה אני לא שותה במהלך היום מאחר ואני צריך להיות צלול כדי ללמד נהיגה על משאית, אבל התפריט במסעדה נפלא גם בלי הבירה. יש נקניקיות חריפות, סלופי ג'ו עסיסי, המבורגר, סלטים… שווה מאוד לבקר שם. 

הייתי יכול להמשיך לספר לכם על עוד מסעדות שאני אוהב כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה, אבל לא ישאר מקום לסיבה השלישית שבזכותה אני אוהב את העיר. אולי נקדיש לנושא כתבה מלאה יום אחד.

סיבה 3:פתח תקווה היא סביבה מושלמת לשיעורי נהיגה על משאית

אנשים וארוחות טובות זה חשוב מאוד, אבל יש עוד סיבה שבזכותה כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה אני אוהב לעבוד בעיר. הסיבה הזו היא שפתח תקווה היא עיר מושלמת לשיעורי נהיגה על משאית. יש לי חובה כלפי תלמידים שבאו לעשות שיעורי נהיגה על משאית ללמד אותם הכי טוב שאני יכול. ומאחר ושיעורי נהיגה על משאית צריכים להכשיר את הנהגים לעולם האמיתי, פתח תקווה היא סביבת עבודה מצוינת עבורי. 

למה הכוונה? כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה, אני יודע שהעיר עם תשתיות יחסית טובות כך שהתלמיד לא נוסע במקומות מסוכנים מדי. העיר גם יחסית מלאה בכלי רכב, אבל עדיין יש בה מרחבים שיוצרים איזון בין איך נהג משאית צריך להתנהל בסביבה עירונית אבל בלי הלחץ של אזורים צפופים מדי. יש בפתח תקווה שילוט טוב, הרמזורים פועלים, ויש גם אתגרים, כמו אזורים בצפיפות גבוהה או הצורך למצוא חניה. ולכן, כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה, אני יודע שכאשר אני מעביר שיעור נהיגה בעיר הזו – התלמידים שלי לומדים הכי טוב איך לנהוג על משאית. 

אלו היו 3 סיבות שבזכותן כמורה נהיגה למשאית בפתח תקווה אני אוהב לעבוד בעיר הזו. יש לכם עוד הצעות? אם כן, אשמח לשמוע.

———-

מאמר בלוג 86

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן