ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

השכנה השווה של תל אביב: מורה נהיגה למשאית ברמת גן ממליץ על המקומות הכי שווים בעיר

שיתוף:
מורה נהיגה למשאית ברמת גן

לפעמים צוחקים עליה שהיא בצל של תל אביב, שהיא מקום של זקנים, שהאינטרנט עדיין לא הגיע אליה… אבל בתור אדם שמעביר שיעורי נהיגה ברמת גן כבר עשורים אני אומר לכם בוודאות – זו עיר מדהימה! עיר עם אנשים מקסימים, היסטוריה מעניינת, והכי חשוב – אחלה מקומות לאכול בהם! ולכן את הכתבה הזו אני רוצה להקדיש להמלצות על 3 מקומות שווים לאכול בהם ברמת גן. אז שימו חגורת בטיחות, ובתיאבון!

קפה של בוקר על המים: לפני שמתחילים בשיעורי הנהיגה על משאית ברמת גן

כמורה נהיגה למשאית ברמת גן אני מתחיל את היום מוקדם מאוד. לרוב השיעור הראשון שאני מעביר מתחיל כבר ב- 6. כלומר, הקפה של הבוקר שלי הוא בעצם הפסקת 10. ולכן, כשאני מלמד נהיגה על משאית ברמת גן, אני משתדל לתזמן את השיעורים כך שבסביבות 10 אהיה בפארק הלאומי של רמת גן, ולעשות את הפסקת הקפה שלי בבית הקפה ג'וי גרדן

 

זה בית קפה שכונתי, מסביר פנים ונעים, שנמצא במיקום מצוין בפארק, ממש לים האגם. הצוות חביב, התפריט מעניין, והקפה איכותי ומוגש לצד אהבה רבה. רמת גן היא אחת הערים העמוסות בארץ. ולכן כשאני מעביר בה שיעורי נהיגה על משאית, הדקות האלו של קצב איטי ליד האגם טוענות באנרגיה לא פחות מהקפה הטעים שאני מזמין.

להגעה לבית הקפה ג'וי גרדן נווטו עם המפה. 

כדורים של אנרגיה: לאנצ' במחיר שווה בין שיעורי נהיגה על משאית ברמת גן

מגיע הרגע ביום שבו גם למורה נהיגה למשאית ברמת גן מותר לנוח קצת. הרבה פעמים אני עושה את המנוחה הזו ב"רגע לפלאפל" שנמצא בארלוזרוב 2 ברמת גן. 

אם לומר את האמת, לא חסרים ברמת גן פלאפלים טובים. אני אומר את זה כמורה נהיגה למשאית ברמת גן שעובד בעיר כבר עשורים – אם יש מקום שמוכר פלאפל כנראה אכלתי בו כבר. אבל "רגע לפלאפל" הוא מסוג המקומות שתפסו אותי, ואני תמיד חוזר לשם. למה? קודם כל, הפלאפל מצוין. חוץ מזה, המחיר שווה לכל נפש, ונמוך משמעותית ממקומות אחרים. אבל מעבר לכך, "רגע של פלאפל" זה פשוט מקום כמו פעם. בלי יותר מדי מניירות, בלי גינונים… יש דוכן, כמה שולחנות עם כסאות אדומים, סלט טרי, טחינה טובה, עמבה שבועטת חמצמצות לבלוטות הטעם – ופשוט כיף לשבת שם, לאכול בנחת ולהסתכל על העוברים ושבים. אגב, הפלאפל עצמו פריך מבחוץ, רך מבפנים, והכי חשוב – לא מפיל אותך מעייפות רבע שעה אחרי הארוחה. זה חשוב! יש פלאפלים שמפילים מהרגלים, ואחרי שאני אוכל אותם אני כבר לא יכול להעביר שיעורי נהיגה על משאית ברמת גן.

להגעה לרגע לפלאפל ברמת גן נווטו עם המפה.

יש חגיגה: קינוח מתוק לכבוד טסט על משאית מוצלח

אחד הדברים שהכי מרגשים אותי בתור מורה נהיגה למשאית ברמת גן הוא לשמוע שאחד התלמידים עבר טסט על משאית. גם אחרי אלפי תלמידים שעזרתי להם להוציא רישיון נהיגה C1 זה תמיד מרגש אותי! כי כל פעם שתלמיד עובר טסט על משאית זה אומר שהוא מתקדם בחיים, עומד לקראת שלל הזדמנויות חדשות, וגם… שאני ביצעתי את עבודתי נאמנה. כלומר כאשר תלמיד עובד טסט על משאית זו הצלחה שלו, וגם שלי. ומה לעשות, אני אוהב להצליח! 

לרגל הצלחות משותפות כאלו, לפעמים אני לוקח תלמידים שהעברתי להם שיעורי נהיגה על משאית ברמת גן לחגיגה קטנה. משהו מתוק שיעשה טוב לבלוטות הטעם והלב, ולסכם את התקופה שחלקנו כתלמיד ומורה נהיגה למשאית ברמת גן. בזמן האחרון אני לוקח תלמידים שעברו טסט על משאית לחגוג במבאלי שבהרצל 75 ברמת גן. אתם כבר מודעים לחיבה העזה שלי למלאבי, אבל אם במלאביה שביפו המלאבי יותר קלאסי (למרות שגם שם יש הפתעות), מבאלי לוקחים את המלאבי למקומות חדשים לחלוטין. אני מדבר על מלאבי בטעמי פיסטוק, קפוצ'ינו, מלאבי כריות (דגני הבוקר), ועוד המון ספיישלים שהם מוציאים לקראת מועדים שונים (כמו מלאבי חגי תשרי). במילים אחרות, אם אתם עושים איתי שיעורי נהיגה על משאית ברמת גן ומחפשים סיבה טובה לעבור (בנוסף למשכורת השווה שמחכה לכם) – לחגוג איתי במבאלי זו הסיבה שחיפשתם. 

להגעה למבאלי ברמת גן נווטו עם המפה. 

———

(מאמר בלוג 79)

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן