ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

המסך הגדול 2: שובו של מורה הנהיגה למשאית

שיתוף:

בעבר כבר כתבתי לכם על סרטים מומלצים לאנשים שלומדים נהיגה על משאית. אבל אתם בטח יודעים שעולם הקולנוע מכיל שפע של סרטים ותכנים שכל הזמן מתעדכנים ומשתדרגים, וזה נכון על אחת כמה וכמה כאשר מדברים על סרטי פעולה עם סצנות כביש מסחררות. לכן – בתור מורה נהיגה למשאית שחובב סרטים כאלו בעצמי – חשוב לי להמשיך לעדכן אתכם בהמלצות כך שתמיד יהיה לרשותכם מאגר סרטים, כזה שבתקווה יניב עבורכם כמה שיותר ערבי סרט מוצלחים עם המשפחה. 

אז תכינו את הפופקורן, כי הנה עוד סרטים שעליהם אני ממליץ כמורה נהיגה למשאית. 

דרייב: לסחוט את הרגל על הגז 

זהו ללא ספק אחד הסרטים האהובים עלי. בתור מורה נהיגה למשאית, קשה לשחרר מהחיבה לצפות בפעלולי רכב, במיוחד שמדובר בהפקה הוליוודית שאף פעם לא מאכזבת. אז אם אתם כמוני ויש לכם מקום בלב לסרטים שכלי הרכב הוא מרכזם, אני מציע לכם כבר להכין את קערת הפופקורן ולקרוא לחבר׳ה לסלון.

דרייב הוא דרמת פשע המבוססת במקור על רומן מעת ג'יימס סאליס. העלילה מתמקדת בסיפורו של נהג עלום שם המגולם על ידי ריאן גוסלינג (שבימים אלו קוצר שבחים על תפקידו בסרט "ברבי") אשר עובד בתור נהג מילוט של שודדים. אני לא ממליץ לאף תלמיד נהיגה על משאית שלי להיות נהג מילוט שכזה… אבל כישורי הנהיגה של אותו נהג עלום שם בסרט הם כאלו שחובה להעריך. 

אגב, הסרט דרייב זכה בפרס הבמאי הטוב ביותר בפסטיבל קאן ה-64!

איפה ניתן לראות? ניתן לרכוש או לשכור את הסרט ב-Apple TV, Amazon Video, או Google Play Movies. 

 

מכוניות: קלאסיקת המרוצים של דיסני

מה, סרט אנימציה ברשימת המומלצים של מורה נהיגה למשאית? כן! כי היום סרטי אנימציה יכולים להכיל יופי, דמויות מעניינות ועלילה מרתקת לא פחות מכל סרט מצולם. ויותר מכך, ההמלצה שלי היא לא רק על הסרט הראשון בסדרה אלא על כל הסדרה שבה יש 3 סרטים למיטב ידיעתי. 

העולם של "מכוניות" מתרחש בעולם המאוכלס כולו על ידי כלי רכב מדברים. כל דמות מבוססת על סוג אחר של מכונית, והאהוב עלי הוא (כמובן) מק המשאית. מאז יציאתו של הסרט הראשון בשנת 2006, סדרת הסרטים מכוניות נהייתה לאחת מסדרות סרטי האנימציה הבולטות והמוכרות ביותר בעולם!

איפה ניתן לראות? ניתן לרכוש או לשכור את הסרט ב-Apple TV, Amazon Video, או Google Play Movies. כמו כן, שלושת הסרטים קיימים בשירות הסטרימינג של חברת yes. 

מהיר ועצבני: תענוג מתוק לבעלי רישיון C1 

בתור מורה נהיגה למשאית, אני יודע שהרבה בעלי רישיון C1 יעדיפו לסיים יום עם סרט אקשן מסחרר. בתפיסה שלי, סדרת הסרטים מהיר ועצבני בהובלתו של וין דיזל היא מופת של אקשן שכזה. כי עם כל הכבוד לדמויות עמוקות ועלילה מורכבת, לפעמים מה שחולה הגה כמוני (וכמו רבים מהתלמידים שאני מלמד נהיגה על משאית) זה פשוט לראות מכוניות דוהרות בהילוך גבוה במרדפים מטורפים. מהבחינה הזאת, סדרת הסרטים מהיר ועצבני היא ללא ספק התענוג המתוק ביותר עבור נהגי משאיות.  

עד כה יצאו 10 סרטים בסדרת מהיר ועצבני, כל אחד יותר לא מציאותי אך מסמר שיער מקודמו. וכבעלי רישיון נהיגה C1, מה עוד אנחנו צריכים? כנראה שרק את הסרט ה- 11 בסדרה שאליו אני כבר מצפה…

איפה ניתן לראות? חלק מהתכנים של הזיכיון מהיר ועצבני מוצעים על ידי נטפליקס ישראל. ניתן בנוסף לרכוש או לשכור את הסרטים ב-Apple TV, Amazon Video, או Google Play Movies. 

אלו היו מספר סרטים שעליהם אני ממליץ כמורה נהיגה למשאית לכל בעל רישיון נהיגה C1 שאוהב את הכביש גם אחרי שעות העבודה. איזה סרטים אתם הכי אוהבים? 

———-

(מאמר בלוג 65)

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן