ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

מורה נהיגה למשאית בגבעתיים: להוציא רישיון C1 עם מורה שמכיר את העיר

שיתוף:

אפתח בוידוי. בכל פעם שאני מקבל טלפון ועל הקו תלמיד חדש אומר לי שהוא מחפש מורה לנהיגה בגבעתיים, אני מחייך. כי אני יודע שבשבועות הקרובים שבהם אעזור לאותו תלמיד להוציא רישיון נהיגה C1, אני צפוי לאכול הרבה מאוד סביחים אצל עובד.

אבל בואו ניקח צעד אחורה. נעים מאוד, שמי אילן אוסטרייכר. אני מורה נהיגה למשאית בגבעתיים, גוש דן והסביבה למעלה מ- 30 שנים. למעשה, תחילת דרכי כמורה נהיגה למשאית בגבעתיים והסביבה מתחילה עוד הרבה קודם, כאשר אבא שלי, ישראל אוסטרייכר, הקים בית הספר לנהיגה על משאית ב- 1954. במשך עשרות שנים הוא היה נודע בתור המורה נהיגה על משאית בגבעתיים (ב- ה' הידיעה). אני הצטרפתי לאבי כמורה נהיגה למשאית בגבעתיים בשנות ה- 90.

לאורך השנים רכשתי ניסיון וידע חשובים מאוד להוצאת רישיון נהיגה למשאית בגבעתיים. אני לא מדבר רק על איפה הסביח הכי טוב בעיר, או באיזה בית קפה מכינים את האספרסו הכי טוב. אני מדבר גם על דברים שכל תלמיד רוצה שמורה הנהיגה על משאית בגבעתיים שלו ידע, כמו מאיזה כבישים כדאי להתרחק בשעות העומס, החשיבות של נסיעה איטית בסביבות הקונסרבטוריון או מצפה הכוכבים כי יש הרבה ילדים בסביבה, איפה אפשר למצוא חניה בסביבות קניון גבעתיים הצפוף, ועוד.

כל הידע הזה שאני מעביר לתלמידי כחלק משיעורי הנהיגה על משאית בגבעתיים הוא קריטי להוצאת רישיון נהיגה C1 על משאית עד 12 טון. הם משתמשים בידע הזה כדי לעבור בהצלחה טסט על משאית בגבעתיים, ולאחר מכן מפתחים הרגלי נסיעה בטוחה אשר משרתים אותם בכל מקום שבו הם יעברו עם המשאית שלהם בעתיד.

תשע בכיכר: לימוד נהיגה על משאית עד 12 טון בגבעתיים

אוקי, אז איך מתחילים ללמוד נהיגה על משאית בגבעתיים? בגדול, כדי להתחיל ללמוד אתם צריכים להיות בני 17, להגיש בקשה דרך אתר משרד הרישוי, לעבור תיאוריה, ועוד כמה דברים קטנים. כתבתי על הכל בהרחבה כאן. אחרי שסיימתם עם השלבים המקדימים האלו, עליכם למצוא מורה נהיגה למשאית בגבעתיים שאתם סומכים עליו שיוכל להוביל אתכם לעבור בהצלחה טסט על משאית.

לאורך השנים לימדתי אלפי תלמידות ותלמידים נהיגה על משאית בגבעתיים. הידע שאני מביא על העיר ואופי הנהיגה בה הופך את תהליך הלמידה איתי לחוויה מעשירה ומלמדת שעוזרת לתלמידים לרכוש ידע חשוב על נהיגה על משאית. במקביל, חשוב לי שהשיעורים יהיו נעימים ומהנים, עם הרבה צחוק, הנאה והפסקות קפה במקומות שווים, כמו מצפור שלום שממנו אפשר להשקיף על כל תל אביב וגוש דן.

אז אם גם אתם מחפשים מורה נהיגה למשאית בגבעתיים שיעזור לכם ללמוד איך לתפעל משאית, להכיר את רחובות העיר גבעתיים ולעבור טסט בהצלחה בזמן הגיוני – צרו איתי קשר כאן דרך האתר, ונצא לדרך.

———–
(מאמר בלוג 41)

 

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן