ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

יש לך את מה שצריך כדי להיות נהג עם רישיון למשאית עד 12 טון?

שיתוף:
כמה מרוויח נהג משאית

בתור מורה נהיגה למשאית, אני תמיד מזכיר לתלמידי שהכל מסתכם באיכות החוויה. בתפיסתי, חוויה טובה היא כזו שממלאת אותנו בתחושת סיפוק והנאה, ואני מאמין גדול באמירה כי חוויות טובות הן הבסיס לתרומה גדולה.

אם כך, רגע לפני שאתם מוציאים רישיון נהיגה C1, רוצים לדעת מהן תכונות האופי שיעזרו לכם לעשות עבודה טובה, וגם ליהנות ממנה ולהבין שהיא מלאת משמעות? בשורות הבאות נפרט על כמה מהתכונות שלדעתי נדרשות מאנשים עם רישיון נהיגה C1 עד 12 טון שיעזרו לכם לעשות את העבודה.

תכונת העל של נהג משאית עד 12 טון: משמעת עצמית ואחריות

חלק גדול מעבודתכם בתור נהגי משאיות עד 12 טון יבוצע בעודכם לבד בדרכים. מה שאומר שהצורך בכך שתהיו עצמאיים הוא חשוב עד מאוד. למעשה, פעמים רבות המעסיק והלקוח נאלצים לסמוך אך ורק על היכולת שלכם, שכן אתם אלו הנמצאים בשטח וכל אחד מכם הוא הסמכות העיקרית על המשאית אותה הוא מפעיל.

בנוסף, יתכן ובתור נהגים תתקלו במספר אתגרים במהלך הדרך. פעמים רבות אתם תצטרכו לפתור תקלה בעצמכם, ולעשות זאת תוך הפגנת שיקול דעת בריא. היכולת להתנהל באופן שכזה גם במצבי קיצון תעניק לכם תלות-עצמית מלאה. ואחר שתביסו בכוחות עצמכם את האתגרים שפגשו אתכם בדרך, תחושת המשמעות תתעצם ואיתה גם ההנאה.

הנהג שלנו חבר'מן: נהג משאית חברותי הוא נהג משאית עם עתיד

למרות שעל פניו רוב עבודתו של בעל רישיון למשאית עד 12 טון נעשית בעודו לבד בתא הנהג, אין זה אומר שהוא סוליסט. למעשה, נהג משאית חייב להיות אדם חברותי, שכן בעבודתו הוא בא במגע עם מספר רב של גורמים. בין אם מדובר באנשי המפעלים, בעלי חנויות אשר הוא מספק להן סחורה, או חבריו למקצוע אשר הוא פוגש לארוחת צהריים, יכולות חברתיות משמשות אותו בכל צומת דרכים אפשרית.

משיחות רבות שערכתי עם תלמידי כחלק מעבודתי בתור מורה נהיגה למשאית, אני יכול להגיד לכם בביטחון שקשרים חברתיים טובים הם הבסיס עבור הישגים מוצלחים. לכן, נהג משאית עד 12 טון המביא את עצמו לידי ביטוי במובן החברתי, לא רק יצבור חוויות מהנות כחלק מיום עבודתו, אלא גם יגיע להישגים מקצועיים טובים יותר אשר יעניקו לו תחושת משמעות.

משהו נוסף שחשוב לדעת: בשוק העבודה, הרבה פעמים אלו שמקודמים למשרות ניהול הם אנשים חברותיים שיודעים להסתדר עם אנשים רבים. כישורים חברתיים כאלו פעמים רבות מאפשרים להם לנהל אחרים בנועם, ולייצר תוצאות כצוות. לכן, אם אתם אוהבים אנשים, יכול מאוד להיות שהוצאת רישיון C1 כדי להתחיל לנהוג על משאית היא עבורכם צעד ראשון בקריירה ארוכה ומעניינת.

בעלי רישיון למשאית עד 12 טון: חייבים, אבל חייבים לאהוב מוזיקה טובה!

הנה סוד מקצועי שאני חושף בפניכם כאן לראשונה: נהג עם רישיון נהיגה C1 שאוהב מוזיקה טובה, הוא נהג שיהנה מיום העבודה שלו במידה משמעותית! חלק נכבד מהעבודה של נהג בעל רישיון נהיגה C1 מתבצעת לבד על הכביש. מה יכול להיות יותר טוב ממוזיקה שעושה לכם טוב על הלב כדי לעביר את היום בכיף? אז עצה שלי – בואו ליום העבודה עם טלפון טעון, ספוטיפיי עם פלייליסטים אהובים, ומצב רוח לשיר כאילו אף אחד לא שומע אתכם.

וגם… גישה חיובית, הערכה לדברים הקטנים

אחת הסיבות שבזכותן אני כל כך אוהב לעלות על הכביש עם משאית עד 12 טון היא כי אני נהנה להסתכל דרך החלון ולחוות את הנוף. בתור מורה נהיגה למשאית, אני מאמין שאדם שיודע להעריך את מה שנמצא סביבו יהפוך לנהג משאית בעל גישה חיובית אשר תסייע לו למצוא למצוא משמעות ולחוש הנאה. כי לפעמים כל מה שצריך הוא זמן איכות לבד מול נוף מדברי שקט בתוך תא נהג של משאית עד 12 טון!

———–
(מאמר בלוג 34)

 

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן