ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

חיילים משוחררים: כיצד הוצאת רישיון נהיגה C1 למשאית עד 12 טון תסייע לכם להשתלב בשוק העבודה ולבנות את עתידכם הכלכלי?

שיתוף:

הופה, מי זה פה יוצא מהבקו"ם, עם חוגר גזור וחיוך של אדם שעוד רגע עולה על הטיסה להודו? חביבי, השתחררת! מזל טוב!

אוקי, בואו רגע נתפקס. להשתחרר זה כיף, אבל הרבה חבר'ה מוצאים את עצמם מבולבלים מכל השאלות שעכשיו הם יפגשו: מה אעשה כשאהיה גדול? איך אתפרנס? ועוד שלל שאלות כאלו. אני אומר דבר פשוט – רגע לפני שנכנסים לסטרס, תחייכו! תזכרו שכל העולם נפתח בפניכם. אתם לא חייבים להחליט הכל כאן ועכשיו. יש זמן! ויש לי עוד חדשות טובות. אם אתם מעוניינים לתת לעצמכם מתנת שחרור שגם תקדם אתכם בחיים, תעניק לכם יציבות ותפתח לכם אפשרויות, אני ממליץ לכם בחום להוציא רישיון נהיגה C1 על משאית עד 12 טון. למה? הנה הסיבות שלדעתי כדאי לכם לשקול…

מסודרים: רישיון נהיגה C1 על משאית בשביל יציבות כלכלית

כמורה נהיגה למשאית שעובד הרבה עם חיילים משוחררים, אני מכיר היטב את השינוי המנטאלי שאתם נדרשים לבצע. אם עד עכשיו הייתם מקבלים משכורת מהצבא (לרוב סמלית, אבל זה משהו), עכשיו אתם צריכים לדאוג לעצמכם. הוצאת רישיון נהיגה C1 על משאית עד 12 טון אחרי השחרור היא ההזדמנות שלכם ליהנות מהסמכה שאין לכל אדם (רישיון על משאית), שפותחת לכם דלת לעולם מדהים של אפשרויות תעסוקה – בחברות מסחריות, ארגונים ממשלתיים, עסקים קטנים, ועוד.

מה שיפה כאן הוא שיחסית מהר תוכלו להוציא רישיון נהיגה C1 על משאית עד 12 טון – לרוב תוך מספר שבועות. ואחרי שתעברו בהצלחה טסט על משאית ותתקבלו לעבודה תוכלו להרוויח משכורת התחלתית של 9-10 אלף ש"ח בחודש. זה שכר יפה מאוד לחיילים משוחררים שאין להם עדיין הרבה ניסיון בשוק העבודה. איך אומרים בצה"ל – דיגום אמיתי!

עולים על הרמפה: רישיון נהיגה C1 למשאית עד 12 טון הוא בסיס חזק לקריירה מדהימה

לאורך העשורים שבהם אני מורה נהיגה למשאית, עברו אצלי מאות אם לא אלפי חיילים משוחררים שבאו אלי כדי להוציא רישיון נהיגה C1. הרבה פעמים אני עוזר לתלמיד לעבור טסט על משאית, ואז עוברות כמה שנים עד שאנחנו נפגשים שוב, בדרך כלל במקרה. כמעט בכל פעם שאני פוגש תלמיד כזה, אני שמח לראות איך הוצאת רישיון הנהיגה על משאית היתה עבורו אבן מדרך או חלק מהבסיס הנדרש כדי לפתח קריירה מצליחה. חלק מהתלמידים האלו המשיכו לעבוד כנהגים, ועם השנים קיבלו יותר אחריות, עברו לנהל נהגים אחרים או אפילו מחלקות שלמות. תלמידים אחרים השתמשו ברישיון הנהיגה על משאית כדי לפתוח עסק, או להשתלב בעסק קיים. אחרים אולי שינו כיוון מקצועי וכבר לא נוהגים, אבל הם מספרים לי איך החוויה של לימוד נהיגה על משאית גדולה עזרה להם לפתח ביטחון עצמי, או להפוך ליותר מחושבים ומדויקים – תכונות שהם משתמשים בהן עד היום במקומות העבודה שלהם, יהיו אשר יהיו.

במילים אחרות, אם לאחרונה השתחררתם ואתם מחפשים משהו שיעזור לכם לפתח קריירה מעניינת, משתלמת ומהנה – יכול מאוד להיות שהוצאת רישיון נהיגה למשאית היא אחד השלבים בדרך לשם.

רואים עולם: רישיון נהיגה על משאית כדרך שלכם ללמוד, לחוות, ועל הדרך להרוויח

היום אני מורה נהיגה למשאית. אבל פעם, לפני אלפי שנים, גם אני הייתי חייל משוחרר. אני זוכר את הצימאון הזה שהיה לי לראות הכל, לחוות, ללמוד כל מה שיכול להסביר לי איך העולם המשוגע הזה עובד…

היום אני יודע שכדי ללמוד ולחוות אנחנו צריכים להביא את עצמנו לסיטואציות שפותחות לנו אופקים חדשים. אני מאמין שהוצאת רישיון נהיגה C1 על משאית היא לתת לעצמנו סיטואציה מעשירה שכזו, מכמה סיבות. קודם כל, רישיון נהיגה למשאית פותח לנו אפשרויות עבודה בחברות וארגונים גדולים שבנסיבות אחרות לחיילים משוחררים מאוד קשה להתקבל אליהם. אני מדבר על חברות של תרופות, חברות לוגיסטיקה, ציוד, מזון, ארגונים ציבוריים (משרד ממשלתי, עיריות ועוד), ועוד שלל מקומות מעניינים. ההשתלבות כנהג עם רישיון נהיגה למשאית במקומות כאלו מפגישה את החייל המשוחרר עם העולם האמיתי, עם אנשים מעניינים, אתגרים שיש להתגבר עליהם… ויודעים מה? זו גם הזדמנות מצוינת לפגוש בנות או בני זוג שלא הייתם פוגשים במעגלים הרגילים שלכם. דבר חשוב לא פחות, רישיון נהיגה על משאית נותן לכם המון שעות עם עצמכם, בכבישים של הארץ הנפלאה שלנו, עם נופים מהממים שלי אף פעם לא נמאס מהם.

וכאשר לכל העולמות המדהימים האלו אתם מוסיפים את העובדה שמשלמים לכם על הזמן שבו אתם חומדים וחווים – הניצחון כפול והכיף גדול פי כמה.

———–
(מאמר בלוג 31)

 

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן