ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

מתעניינים בלימוד נהיגה? רישיון למשאית יכול להשתלם לכם

שיתוף:

הסיפור של אליאור: "הבנתי שרישיון נהיגה C1 זו האופציה הכי משתלמת, גם עכשיו וגם מבחינת אפשרויות לעתיד"

אחרי יותר מ- 30 שנים על הכביש כמורה לנהיגה יש דבר אחד שאני בטוח בו: כל מי שרוצה להוציא רישיון נהיגה לרכב פרטי (כלומר כמעט כולם…) חייב לשקול במקום זאת לעשות לימוד נהיגה על משאית עד 12 טון, ולהוציא רישיון נהיגה C1 במקום זאת. זאת מאחר ומדובר במהלך קטן שפותח אפשרויות גדולות, שמשפיע לטובה שנים קדימה.

תלמיד אחד שהבין את הנקודה הוא אליאור, שלמד אצלי נהיגה על משאית לפני כשנה וחצי כשהיה בן 18. כיום הוא נהנה מרישיון נהיגה C1, יכול לנהוג על מגוון עצום של רכבים עד 12 טון, ולמנף את הרישיון שלו למהלך מקצועי שיקדם את הקריירה שלו.

אבל למה אני מדבר יותר מדי? הנה מה שסיפר אליאור כשביקשתי ממנו לספר איך היה ללמוד אצלי נהיגה על משאית, ולמה הוא החליט להוציא רישיון נהיגה C1 במקום רישיון B על רכב פרטי.

לימוד נהיגה על משאית עד 12 טון: לפתוח לעצמנו אפשרויות לעתיד

"לפני שנה וחצי בערך, כשהייתי בן 18, אני וכמה חברים רצינו להתחיל ללמוד נהיגה. עשינו בירור, וחלק מהחברים באמת התחילו ללמוד אצל כמה מורים. אבל אני הסתכלתי על המחירים של שיעורי הנהיגה על הרכב הפרטי, והמחיר לא נראה הגיוני בעיני. הרגיש לי שרוצים שנשלם יותר מדי בלי לקבל מספיק."

"חשבתי מה לעשות, והמשכתי לבדוק אפשרויות. יום אחד נתקלתי באפשרות להתחיל לימוד נהיגה על משאית עד 12 טון, וזה הרגיש לי מעניין. המשכתי לקרוא. הבנתי שאם אני מוציא רישיון נהיגה C1 אז אני מכסה את האפשרות לנהוג על רכב פרטי, ועוד עם גיר ידני, וזה בנוסף לכך שאוכל לנהוג ברכבים מסחריים ומשאית. כל זה במחיר של שיעור נהיגה רגיל. וואלה, זה כבר הרגיש לי יותר לעניין! באותו המחיר אני מקבל משהו שהוא הרבה יותר מקיף, משהו שפותח לי אפשרויות לעתיד, משהו שאני יכול באמת לעבוד איתו בעתיד ושיכול לקדם אותי בחיים, לא רק להסיע אותי ממקום למקום."

"ככה בעצם הגעתי לאילן אוסטרייכר, המורה לנהיגה על משאית הכי טוב במדינה. לימוד נהיגה על משאית עד 12 טון איתו זה משהו אחר. מעבר לזה שהוא מקצועי בטירוף ולימד אותי נהיגה על משאית, הוא איש מאוד לבבי. ממש כיף לדבר איתו באמצע נסיעה. הוא נותן המון חופש, תמיד מתאים את השיעור למה שאתה צריך. למשל עם לוח הזמנים והשעות של השיעורים הוא תמיד עשה מאמץ שהזמנים הכי יתאימו לי וללימודים שלי. או אם אתם צריך חיזוק בתחום מסוים בנהיגה, הוא יקח אותך למקום שבו תוכל להתאמן על הדברים האלו, וככה ללמוד ולצבור ניסיון על הדברים שחשובים באותו רגע. השיעורים ברמה מאוד גבוהה, נהנתי מכל שיעור שהיה בדרך להוציא רישיון נהיגה C1. וכל זה במחיר מאוד נוח."

"היום אני עם רישיון נהיגה למשאית ומבסוט מאוד. עברתי בטסט ראשון. כל שאר החברים שלי שלא למדו אצל אילן ולא לעשות רישיון נהיגה C1 כמוני עבור בטסט שלישי, רביעי, חמישי. הייתי היחד שעבר טסט נהיגה על הפעם הראשונה. זה לקח לי בערך 32 שיעורים, שאת רובם עשינו שיעורים כפולים כדי לזרז את התהליך של הלמידה. קצת אחרי שעברתי את הטסט עליתי על מכונית מרצדס של חבר. בהתחלה הוא פחד לתת לי לנהוג כי זה רכב יקר… בסוף שכנעתי אותו ועשיתי סיבוב. החבר אמר לי שהוא מוריד את הכובע, שזה לא נראה כאילו אני נוהג כמה ימים אלא כמה שנים. אותו חבר אמר לי שאם היה יודע שזה ככה הוא מוציא בעצמו רישיון נהיגה C1 עם אילן במקום הרישיון הרגיל שהוציא."

"החלטתי לעשות רישיון נהיגה למשאית C1 כי הבנתי שזה יפתח לי אפשרויות בעתיד. אני מתכנן להשתמש ברישיון לפתוח עסק של הובלות. עד אז אני ממשיך לצבור ניסיון. אני כל כך מרוצה מהתהליך שהפנתי לאילן כבר 7 תלמידים – כולם היו מרוצים כמוני מהתהליך, מהמחיר, מהשירות, וכולם כבר עם רישיון נהיגה C1 בעצמם."

"אילן, תודה על הכל. אני מחכה לכוס יין שקבענו!"

רישיון נהיגה C1: הבחירה המנצחת

אליאור, תודה על השיתוף, המחמאות והתובנות! מאוד שמחתי ללמד אותך, אתה בחור לעניין וזה שאתה מבין את היתרונות של רישיון נהיגה C1 על פני רישיון רגיל מראה שאתה יודע להסתכל קדימה על המשך הדרך ולתכנן מסלול ארוך טווח.

ולכל שאר הצעירים שקוראים את הכתבה הזו, אני ממליץ לכם לעשות כמו אליאור ולשקול ללמוד נהיגה על משאית במקום להוציא רישיון B רגיל. המחיר אותו מחיר, אבל האפשרויות שרישיון C1 פותח לכם – הן עד השמיים!

———–
(מאמר בלוג 15)

 

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן