ניסיון משנת 2991
הגשה מוצלחת של אלפי תלמידים לקבלת רישיון על משאית
לימוד עם חיוך, סבלנות, אמינות ומקצוענות
לימוד לרישיון 1C למשאית עד 21 טון

אילן אוסטרייכר

להתנדב במד"א עם רישיון נהיגה על משאית: הסיפור של יואב

שיתוף:

לתת מעצמך: "כסטודנט לרפואה ומתנדב במד"א, רישיון נהיגה על משאית פותח לי אפשרויות"

רישיון נהיגה על משאית יכול לפתוח המון דלתות. כל שנה אני עוזר לתלמידים נהדרים להוציא רישיון נהיגה C1 כדי שיוכלו לפתוח עסק, להתקבל לתפקיד נחשק בצבא, להתקדם בעבודה, ועוד. בדיוק כשחשבתי שכבר ראיתי את כל המקרים שבהם לימוד נהיגה על משאית עד 12 יכול לעזור – אז הגיע יואב, סטודנט לרפואה ומתנדב במד"א. הוא הראה לי שלמרות שאני מלמד נהיגה על משאית משנת 1992, עדיין לא ראיתי הכל, ושגם לי יש מה לגלות על היתרונות של הוצאת רישיון נהיגה על משאית.

אז הנה מה שהיה ליואב לומר על התהליך שעברנו, ומדוע רישיון נהיגה C1 על משאית הוא פשוט הצעד המתבקש עבור בחור צעיר שמעוניין לתרום ולהעניק מעצמו לעולם.

רישיון נהיגה על משאית לרופא לעתיד: "היתה לי האופציה, אז למה לא?"

"אני בן 19.5, ונוהג על רכב ידני כבר שלוש שנים, מגיל 16.5. לפני כמה ימים עברתי טסט על משאית C1, אחרי שלמדתי עם אילן בשבועות האחרונים. החלטתי ללמוד נהיגה על משאית משתי סיבות."

"הסיבה הראשונה שבגללה החלטתי להוציא רישיון נהיגה על משאית: בזכות רישיון נהיגה C1 אני יכול לנהוג על הרבה יותר כלי רכב, אז למה לא לנצל את האופציה? הסיבה השניה: כיום אני עתודאי, סטודנט לרפואה. כבר 6 שנים שאני מתנדב במד"א. בשנתיים האחרונות כחובש. כדי שאוכל לנהוג בניידת טיפול נמרץ עם החברים שלי אני צריך רישיון נהיגה C1. וכך בעצם להוציא רישיון נהיגה על משאית היה המהלך המתבקש הבא עבורי."

"כדי להוציא את הרישיון C1 למדתי עם המורה נהיגה למשאית הידוע אילן אוסטרייכר. הוא מורה מדהים עם המון ניסיון. יש לו כל כך הרבה ידע בחוקי התנועה והשליטה ברכב. בזכות הידע והנסיון שלו רכשתי הרבה מאוד כלים שהפכו אותי לנהג טוב יותר על משאית, ובכלל. מעבר לידע שלו, אילן הוא אדם ממש נחמד וכיף ללמוד איתו, זו חוויה אמיתית. הוא מאוד אחראי, עומד בזמנים, מסודר, מתוקתק… הרגשתי שהוא מכין אותי לטסט על משאית בצורה הכי טובה שרק אפשר."

"ובאמת, לקראת הטסט הרגשתי מאוד מוכן. מאחר ויש לי כבר רישיון נהיגה B1 על רכב פרטי, עשיתי בסך הכל 24 או 26 שיעורים, וזה כולל טסט פנימי. מאחר ורוב השיעורים כפולים, הם התפרסו על פני בסך הכל 12-13 מפגשים. כל התהליך לקח בערך 3 שבועות. כשניגשתי לטסט על משאית, אילן ידע גם להכין אותי ברמה האישית איך להתנהל מול הבוחן – איך להציג את עצמי, באיזה סגנון לנהוג, ועוד… העצות האלו וכל תהליך הלמידה הוכיחו את עצמם, עברתי טסט ראשון."

"ללמוד נהיגה על משאית עם אילן זו חוויה מאוד מיוחדת", יואב מסכם, "זה תהליך יחסית מהיר שלוקח בסך הכל 2-3 שבועות עבור אנשים עם רישיון B1. אבל התועלת של התהליך הזה ככלי לחיים היא עצומה. וכשעושים אותו עם אילן – זו חוויה ממש טובה. אני ממליץ לכל מי שיכול להיעזר ברישיון נהיגה C1 להקדיש את הזמן הזה ולעבור את התהליך עם אילן אוסטרייכר."

כמה טוב לדעת: רישיון נהיגה על משאית בידיים טובות

יואב, תודה רבה על המילים החמות! הדבר שאני כנראה הכי נהנה ממנו כאשר אני מלמד נהיגה על משאית הוא חברתם של התלמידים שלי. עם יואב השיעורים היו נעימים ומהנים, אבל אני מודה שהידיעה שהרישיון C1 שיואב יוציא יעזור לו להציל חיים – קסמה לי במיוחד. מה שבטוח, אני כבר מצפה לתלמיד הבא שיוכיח לי שאני עדיין לא יודע הכל על הסיבות לכך שכדאי להוציא רישיון נהיגה על משאית, ומעוניין להיות מופתע לטובה.

———–
(מאמר בלוג 14)

שיתוף:
מאמרים נוספים:
שיתוף:

😎 מבצע אביב לנרשמים חדשים

200₪ זיכוי ללימודי נהיגה על משאית !

חייגו למימוש ההטבה

דילוג לתוכן