• תוקף תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות: בעמוד זה תוכלו למצוא פירוט של תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אתר זה (להלן: האתר). התנאים המפורטים בעמוד זה חלים על כל גולש אשר מבקר באתר מרגע כניסתו אליו, ועצם הגלישה באתר מהווה את קבלת תנאים אלו. 
  • שינויים בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות: התנאים המפורטים בעמוד זה עשויים להשתנות מדי פעם, ללא כל התרעה מוקדמת מצד בעלי האתר או מפעיליו. עדכונים מעין אלו נכנסים לתוקף מרגע פרסומם באתר, המשך הגלישה באתר מהווה הסכמה לקבלתם. 
  • מהות התוכן המפורסם באתר: אתר זה נועד לשתף ידע וניסיון, ולקדם את העסק אשר עומד מאחורי האתר. אין להתייחס לתוכן המפורסם באתר כהמלצה אלא רק כידע להעשרה בלבד. יש להתייעץ עם מומחים מקצועיים לפני כל ביצוע פעולה אשר עשויה להשפיע או לסכן את הגולש ו/או אחרים, פיזית, עסקית, או בכל אופן אחר. 
  • זכויות יוצרים: כל התוכן אשר מופיע באתר זה ללא יוצא מן הכלל מוגן בזכויות יוצרים והינו בבעלות בעלי האתר, או נרכש באופן חוקי ונעשה בו שימוש ברישיון אשר מוגבל לאתר זה ולפעילות העסקית המקושרת אליו. האמור מתייחס לכל סוגי התוכן אשר מופיע באתר זה או מרכיב אותו – טקסטים, תמונות, קטעי קול, קטעי וידאו, עיצובים, קוד, ועוד. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ מחדש, למכור, להשכיר, לערוך או לעשות כל שימוש בתוכן אשר מופיע באתר זה מלבד צריכתו כחלק מחוויית הגלישה. 
  • פעילות האתר: בעלי האתר ומפעיליו עושים מאמצים לשמור על פעילותו הרציפה והתקינה באופן קבוע. אף על פי כן, לעיתים פעילות האתר עשויה להשתבש באופנים שונים עקב ארועים שונים כדוגמת עדכוני אתר, עבודות שרת, כוח עליון, ועוד. בעלי האתר ומפעיליו אינם אחראים לכל נזק שעשוי להגרם עקב שיבושים בפעילות האתר – פיזי, עסקי, כספי, ועוד. 
  • חסימת משתמשים: בעלי האתר ומפעיליו שומרים את הזכות לחסום גולשים אשר עולה חשש שפעילותם פוגעת באופן כלשהו באתר, בעסק אותו האתר מייצג, בבני אדם, ועוד. הרחקות מעין אלו יבוצעו באופן דיגיטלי ו/או משפטי. לא תינתן התרעה מוקדמת טרם נקיטת צעדים כנגד משתמשים סוררים אלו. 
  • ניטור: באתר זה משולבות מערכות ניטור חוקיות אשר אוספות מידע באופן אנונימי על פעילות גולשים. אמצעים אלו עשויים להיות עוגיות, פיקסלים, תגיות, ועוד. אמצעים אלו פותחו על ידי צד ג' ולבעלי האתר ומפעיליו אין אחריות או חובה כלשהי אודות אופן פעילותם או אמצעי אבטחת המידע אשר משולבים בהם. בעלי האתר ומפעיליו עשויים להשתמש במידע הנאסף באופן חוקי בלבד לטובת ניתוח שיווקי וטיוב פעילות האתר. 
  • יצירת קשר עם גולשים: באתר משולבות מערכות אשר מאפשרות לגולשים ליצור קשר ישיר עם בעלי האתר או בעליו. בין אלו ניתן לציין טפסי יצירת קשר, מספרי טלפון לחיצים, כפתורים להתחלת צ'אט, ועוד. בעלי האתר שומרים את הזכות ליצור קשר ישיר עם גולשים אשר פנו אליהם תחילה ולשמור את פרטיהם לשימוש, כולל לטובת קידומי מכירות ופעילויות עסקיות, בהתאם למותר על פי חוק. 
  • תחום שיפוט: מחלוקות בין גולשים לבעלי האתר יפתרו בהתאם לדין הישראלי ובסמכות בתי המשפט בישראל.